מוסדות קבר רחל

העליה ההמונית: תפילת המוני בית ישראל בקבר רחל לרגל יום ההילולא

אתר קבר רחל _רחל אמנו_אמא רחל_מוסדות קבר רחל_תפילות_ישועות_

המוני בית ישראל בכל אתר ואתר ציינו  בשבת קודש י"א מרחשוון את יום ההילולא של רחל אמנו בתפלה ותחנונים לעורר זכות רחל אמנו לישועת הכלל והפרט, בפרט בימים אלו בהם עם ישראל זקוק לרחמי שמים ברוחניות ובגשמיות.

העליה ההמונית שהחלה ביום חמישי אחה"צ, כאשר אלפים רבים הגיעו מכל רחבי הארץ, המשיכה בראשון בעליית הרבבות במשך כל שעות היום, כאשר העליה ההמונית הגיעה לשיאה לפנות ערב, במעמד התפלה העולמי בראשות גדולי וצדיקי הדור שליט"א, לאחר אמירת כל ספר התהלים ע"י חברי ורבני המנין הקבוע של מוסדות קבר רחל לאמירת כל התהלים מידי יום ביומו, ייערך מעמד התפלה עבור כל שם ושם שיגיע למוקד קבר רחל 8631* להיפקד בדבר ישועה ורחמים בזכות רחל אמנו.

בהוראת גורמי הבטחון, לא התאפשרה כניסת כלי רכב פרטיים, ואף לא תנועת הולכי רגל מצומת רוזמרין עד קבר רחל,

החל מהשעה 09:30- 23-00 יצאו קווי שרות בתדירות גבוהה מרחוב הנשיא השישי ועד למתחם קבר רחל.
החניונים לרכבים פרטיים  לא התאפשרו בחניון טדי אלא רק בחניון הלאום (סינימה סיטי) ובחניון היכל המשפט הקרובים לרחוב הנשיא השישי.

שבת מרוממת ומיוחדת במינה עברה על המנין המצומצם של רבני הכולל של מוסדות קבר רחל שקיבלה את האישור לשהות בשבת קודש במתחם, בתור שלוחי ציבור של כל עם ישראל. בסעודות שבת קודש שנערכו בצוותא חדא נשאו דברים נרגשים הגה"צ המקובל רבי אביש ציינוירט שליט"א, הגה"צ המקובל רבי יהודה שיינפלד שליט"א והגה"צ רבי משה מנחם קלוגר שליט"א ראש הכוללים בקבר רחל אשר עוררו את המשתתפים להיות לפה לעורר רחמים עבור כל בית ישראל אשר עיניהם נשואות לקבר רחל ביום קדוש זה. וציינו את הזכות העצומה של אלפי השותפים שזוכים ליטול חלק בהחזקת מאות התלמידי חכמים והצדיקים העומדים על המשמר יומם ולילה במשמרות התורה והתפלה במסגרת רשת הכוללים של מוסדות קבר רחל, ואין שום פלא בסיפורי הישועות המופלאים שהקב"ה שולח לתורמים כי אין סגולה כתורה, וכידוע סגולת קבר רחל שעומד ומקודש מדורות עולם כמקום בו יוושעו כלל ישראל ויתקבלו התפילות לישועת הכלל והפרט.

לאחר סעודות השבת שנערכו בהתרוממות עצומה הקדישו רבני המנין את שעות הלילה והיום של שבת קודש בתפלה ותחנונים עבור כלל ישראל באמירת שלושה פעמים כל ספר התהלים ובהזכרת השמות של הזקוקים לישועה, באמירת כל שם ושם במתינות בפירוט בקשתו האישית.

כאמור, רבבות אלפי ישראל נענו לקריאתם של גדולי הדור לקחת חלק בהחזקת התורה והתפילה בכל ימות השנה בכל שעות היממה בקבר רחל וכפי אשר ציינו גדולי ישראל שליט"א כי הדרך הבטוחה והמועילה ביותר לזכות לישועה בזכות רחל אמנו ביום ההילולא, הוא באמצעות התרומה למוסדות קבר רחל במוקד שמספרו 8631* המקיימים במקום משמרות תורה ותפלה במשך כל שעות היום והלילה במהלך כל ימות השנה, אשר ברור כי רחל אמנו מחזירה טובה למי שגורם לה נחת רוח גדול כזה שיהיה קול התורה והתפלה נשמע בביתה. וכן לקיים את סגולת רבי חיים פאלאג'י זצ"ל שהתפרסמה בשנים האחרונות כי התרומה לקבר רחל ביום ההילולא מביאה ישועות גלויות.

מוקד קבר רחל שמספרו 8631* פועל עשרים וארבע שעות ביממה, וניתן להעביר שמות לתפילה בכל ימות השנה בכל שעות היממה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן